KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16792050

nr 1679 2050

Lars Englund

(f. 1933), Sverige

Tusch, Signerad, daterad -51,14x13 cm, yttermått inklusive ram: 34x32 cm

Lars Englund, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 februari 2025
kl 19:47:59

15/2 12:48:33 1      100 kr
16/2 17:40:06 2      Vinnande bud

Lars Englund

Läs mer om Lars Englund